Loading... Probíhá načítání...

Skutečně dokonalá káva NaberS TRADICÍ OD ROKU 1908

Scrollujte

Moderní přístup ke kávě

Naše jméno zaručuje řemeslo, kvalitu a dokonalost, proto také s nadšením vítáme zákazníky, kteří by tuto vášeň chtěli sdílet s námi. Z naší tradice vyrábět výhradně skvělou kávu vznikla také nejmladší produktová řada Marco Salvatori.

Kde si chcete vychutnávat Naber Kaffee?

  • Pro firmy a kanceláře Pro firmy a kanceláře
  • Pro restaurace, kavárny a hotely Pro restaurace, kavárny a hotely
  • Pro domácnosti Pro domácnosti
  • Školení, servis a konzultace Školení, servis a konzultace

Pro firmy a kanceláře

img
img
img

Chtěli byste si v práci vychutnávat prémiovou kávu a potřebujete nejprve vyřešit kávovar? Zkuste se nás zeptat a společně určitě příjdeme na způsob, jak vaši situaci vyřešit. Když kupujete kávovar do firmy (nebo přemýšlíte o jeho pronájmu) musíte zvážit několik kritérií. Bude Vás pravděpodobně zajímat především to, jaký objem stroj zvládne a jak náročná bude jeho údržba. Kávovary ve firmách pravidelně servisujeme a staráme se o veškeré technické záležitosti.

Pro restaurace kavárny a hotely

img
img
img

Chcete ve Vašem podniku vařit zákazníkům skvělou kávu? Věříme, že známe odpovědi. Pro Vás podnik vybereme profesionální kávovar a zajistíme všechny záležitosti kolem. Přivezeme ho, namontujeme a nastavíme. Samozřejmě proškolíme i Vaše zaměstnance, aby jsme co nejvíce přispěli k Vašemu úspěchu. Probereme spolu všechny možnosti jak by spolupráce mohla probíhat.

Pro domácnosti

img
img
img

Pomůžeme Vám vybrat kávovar, který doma nejlépe využijete. Bude dostatečně jednoduchý k obsluze a nebude vám přidělávat starosti. Když vybíráte kávovar do domácnosti bude vás zajímat především kvalita kávy, kterou si budete chtít vychutnávat každý den. Přihlédneme i na faktory jako jsou design a cena a věříme, že vybereme ten pravý.

Vybereme spolu dokonalé kafe

Každá naše káva má jiný chuťový profil a my vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší.

Máte vlastní kávovar nebo ho potřebujete?

S námi je všechno možné Dokážeme prodat nebo poskytnout kávovar do kanceláří jakékoliv velikosti. Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího stroje pro vaše potřeby, aby jste ho využívali naplno.

Údržba a servis

Jakmile je výběr kávy hotový a zajištěná technologie, bereme si na starosti servis. Aby jste nemuseli řešit čistící prostředky nebo údržbové intervaly, vezmeme si to na starost.

Kontaktujte nás

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *
* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *
* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *